Here you will find the entries received up till now (once we start receiving them for 2019). If you don’t find your name below but entered, let us know please. If your details are incomplete or incorrect, send us an email by clicking here.

Name Surname Age Club Paid ODN 16/12 ODN 18/12 ATKV 20/12
1 Helen Cockeran 13 Hoerskool Randburg AC 150 x x x
2 Melanie Van Rensburg 11 Laerskool Wesbank
3 Alri Verster 13 Laerskool Mooirivier 90 x x x
Name Surname Age Club Paid ODN 16/12 ODN 18/12 ATKV 20/12
1 Janco Botha 9 Laerskool Hartenbos
2 Heinrich Cupido 12 Riversdal Super Kids 90 x x x
3 Marius De Vlam 12 Riversdal Super Kids 90 x x x
4 Roman Galant 13 Riversdal Super Kids 90 x x x
5 Jueyren November 13 Itheko Atletiek Klub x x x
6 Beyon Prins 13 Riversdal Super Kids 90 x x x
7 Lee-Tin Syfers 13 Itheko Atletiek Klub x x x
8 Juan Van Zyl 12 Hugenote Laerskool
9 Nico Vrey 13 Nedbank Running Club 50 x
Name Age Category Club Paid ODN 16/12 ODN 18/12 ATKV 20/12
1 Virgell-Lee Africa 16 Juniors Itheko Atletiek Klub x x x
2 Anna Backeberg 17 Juniors KWAY-VOB
3 Tyler Beiling 20 Open Kovsies Athletics 150 x x x
4 Sharlan Boer 21 Open Itheko Atletiek Klub x x x
5 Annike Charles 14 Juniors Riversdal Super Kids 90 x x x
6 Isabella Cockeran 15 Juniors Hoerskool Randburg AC 150 x x x
7 Anoet Du Plessis 20 Open Maties
8 Channah Du Plessis 20 Open Kovsies Athletics 150 x x x
9 Lalande Esterhuysen 20 Open Stellenbosch Triathlon Squad 50 x
10 Kia Gibbs 18 Juniors KWAY-VOB 50 x
11 Joanique Horn 14 Juniors Itheko Atletiek Klub x x x
12 Chante Jafta 14 Juniors Riversdal Super Kids 90 x x x
13 Janie Janse Van Rensburg 19 Juniors Tuks 100 x x
14 Christolique Mc Niel 14 Juniors Itheko Atletiek Klub x x x
15 Lizandre Mulder 22 Open Kovsies Athletics 150 x x x
16 Marili Munnik 50 40+ Tuks 150 x x x
17 Este Nagel 35 Open Individual
18 Vicky Oelofse 19 Juniors Kovsie Athletics 150 x x x
19 Michelle Redelinghuys 24 Open Boxer 100 x x
20 Chenique Sas 15 Juniors Itheko Atletiek Klub x x x
21 Jandri Snyders 15 Juniors Hartenbos Drawwers 100 x x
22 Meagan Swanepoel 18 Juniors Itheko Atletiek Klub x x x
23 Mia Van Der Veen 14 Juniors Sterk Span Coaching Academy 150 x x x
24 Icarien Van Deventer 24 Open Nedbank Running Club 150 x x x
25 Anja Van Heerden 16 Juniors Paarl Girls High 150 x x x
26 Debbie Van Lill 40 40+ Knysna
27 Helena Van Niekerk 40 40+ Douglas 50 x
28 Marina Van Tonder 20 Open Maties 150 x x x
29 Danielle Verster 16 Juniors Potch Gimnasium 150 x x x
30 Sarah Viljoen 19 Juniors Hartenbos Drawwers 150 x x x
31 Lara Vrey 16 Juniors Nedbank Running Club 50 x
32 Elize Wannenburg 29 Open Nedbank Running Club
33 Simonay Weitsz 20 Open Tuks 150 x x x
Name Surname Age Category Club Paid ODN 16/12 ODN 18/12 ATKV 20/12
1 Nicolas Anema 16 Juniors KWAY-VOB 50 x
2 Mia Basson 29 Open Nedbank Running Club SWD
3 Caleb Beukes 19 Juniors Boxer AC 150 x x x
4 Lloyd Bosman 31 Open Nedbank Running Club SWD 100 x x
5 Heinrich Brunhs 21 Open Kovsies Athletics 150 x x x
6 Llewellyn Coleman 21 Open Kovsies Athletics 150 x x x
7 Caleb Daniels 17 Juniors KWAY-VOB 50 x
8 Jaden De Wet 14 Juniors Helpmekaar College 150 x x x
9 Sylvin Dirkse 21 Open Athlete Academy 150 x x x
10 Henry Enslin 21 Open EC Active 100 x x
11 Gershwin Fielies 15 Juniors Riversdal Super Kids 90 x x x
12 Ruben Jacobus Gouws 23 Open North West University x x x
13 Lauren Jonathan 22 Open UWC
14 Ruan Jonck 23 Open Kovsies Athletics 150 x x x
15 Hanre Jubelius 14 Juniors Hoër Landbouskool Oakdale 100 x x
16 Elroy Kensley 49 40+ PPA
17 Pule Kotole 20 Open North West University 150 x x x
18 Kabelo Melamu 22 Open Murray and Roberts AC 150 x x x
19 Renaleone Mokakale 21 Open Tshwane University of Technology 100 x x
20 Tumisang Monnatlala 24 Open PTC x x x
21 Jerry Motsau 29 Open Boxer AC x x x
22 Ryan Mphahlele 21 Open Tembisa AC 100 x x
23 James Munnik 22 Open Midstream College 150 x x x
24 Luan Munnik 19 Juniors North West University 150 x x x
25 Andy Munnik 16 Juniors Midstream College 150 x x x
26 Hannes Naude 29 Open Kovsies Athletics 150 x x x
27 Maxi-Lee Pedro 18 Juniors Riversdal Super Kids 60 x x
28 Du-Wayne Philander 25 Open Atlantic Athletic Club 150 x x x
29 Hendrik Prins 45 40+ Langeberg AC 100 x x
30 Andries Sesedi 18 Juniors Colossus 150 x x x
31 Motlatsi Sesing 39 Open Murray and Roberts AC 150 x x x
32 Ian Slinger 24 Open North West University x x x
33 Ashley Smith 23 Open UWC
34 Damian Smith 17 Juniors Pearson High School 100 x x
35 Dullan Solomons 21 Open Stellenbosch AC
36 Eugene Steyn 17 Juniors KWAY-VOB 50 x
37 Luciano Stuurman 15 Juniors Riversdal Super Kids 90 x x x
38 Caleb Van Der Veen 19 Juniors Sterk Span Coaching Academy 150 x x x
39 Reinard Van Lill 33 Open Individual
40 Xander Van Rensburg 14 Juniors Fairmont High School 150 x x x
41 Dillan Van Rooyen 21 Open North West University x x x
42 Mario Van Schalkwyk 19 Juniors Riversdal Super Kids 60 x x
43 Markus Viljoen 15 Juniors Hoër Landbouskool Oakdale 150 x x x
44 Nicholas Whittaker 18 Juniors Fitness from Africa 50 x